Eshte Konsideruar Si , Pija E Mrekullisë – Për 20 Minuta Largon Tensionin E Lartë, Sheqerin, Yndyrën..

Përballja me shumë sëmundje të ndryshme në të njëjtën kohë është një sfidë e pakalueshme për shumë njerëz. Por, falë kësaj recete të përshkurar më poshtë, luftimi i sëmundjeve do të jetë shumë më i lehtë dhe pas konsumimit ju do te ndiheni me mire .Kjo pije detoksinuese mund të pastroj dhe shëroj trupin tuaj.

Ajo në mënyrë natyrale ndihmon në përshpejtimin e metabolizmit tuaj, djegë yndyrën , ulë tensionin e lartë të gjakut dhe më e rëndësishmja lufton diabetin , problem i cili prek nje pjese te madhe te njerezve .Nëse jeni mendoni se kjo pije është shumë e mirë për të qenë e vërtetë, atëherë provojeni vetë dhe përjetoni rezultatet pozitive të saj

Përbërësit:1 lugë çaji kanellë=2 lugë çaji uthull të mollës=2 lugë çaji lëngë i freskët i limonit=1 lugë çaji mjalëtë e papërpunuar=1 gotë ujë=Udhëzime:Thjeshtë shtoni të gjithë përbërësit së bashku në një blender dhe përzieni mirë.Përdorimi:Pijeni çdo mëngjes me barkun bosh për 3 muaj me radhë

Related Posts