Tenton t’ia vjedhë telefonin, e moshuara i jep leksion hajdutit

Ky është momenti dr am atik kur një grua e moshuar të cilës një i ri tenton t’ia vjedh telefonin, e pëson keq.

Ngjarja ka ndodhur në Kolumbi, ku kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një i ri zbret nga një motoçikletë dhe mban në kokë helmetën për t’u maskuar.

Ai në një moment i afrohet të moshuarës që ishte ulur dhe tenton t’ia merr telefonin nga dora, por ajo i ku nd ërvihet duke ia hequr nga koka helmetën me të cilën e go de t disa herë.